Ettevõtlike foorum 24.09.2019 Kehras

Eesti Kristlikud Ettevõtjad MTÜ koostöös Kehra Kogudusega korraldab  esimese Foorumi kõigile ettevõtjatele ja ettevõtlikele. Esimene tund toimub 24.09.2019 kell 19 algusega Kehra Koguduse koolitustoas 2 korrus, Kreutzwaldi 1.

Foorum grupis kasutame Europartnersi välja töötatud materjali ning esimese tunni teemaks on KASUMI SAAMISE EESMÄRK.

Foorum grupi eesmärk on ühendada kristlasi, kelle korraldada on oma töökohal inimeste, tegevuste ja rahavoogude juhtimist ning kes soovivad saada teada midagi uut ja jagada oma kogemusi.

Esimene fookusgrupp koguneb 24.09.2019 kell 19 Kehra Koguduse koolitusklassis (2 korrus).

Fookusgrupis osalejatel ilmselt ka väike osalustasu, mis sisaldab materjale ja kohviosadust.

Palun teada anda oma osavõtust hiljemalt 22.09.2019.a Lembit Ida e-mailile: lembitida@gmail.com või mob nr 56914292.

 

Eesti Kristlikud Ettevõtjad (EKE) korraldavad Foorum gruppe   aastast  2013.a

Foorum grupi eesmärk on ühendada kristlasi, kelle korraldada on oma töökohal  inimeste, tegevuste ja rahavoogude  juhtimist ning kes soovivad saada teada midagi uut ja jagada oma kogemusi  saades kinnitatud  Kristuses neil ühistel koosviibimistel.

 Foorum Gruppe korraldatakse 1 x kuus ,kokkusaamise pikkus 2-3 tundi.

Foorum gruppi  ajakava on –  osalejate tutvustus  ja lühiülevaade  Foorum gruppide kontseptsioonist (0,5 h)+ teema(1 h) + diskusioon teemal ning kohal olevate ettevõtlike inimeste/juhtide tööalaste situatsioonide  analüüs  ja eespalved . Aruelud aktuaalsete  äriküsimustes ja/ või  päevateemadel (0.5-1.5 h).

Praegu  on aktiivne Foorum grupid  tegevus pea kõigis Euroopa riikides näiteks Lätis, Soomes, Hollandis, Ungaris, Suurbritannias, Saksamaal jne. ning teistes maailma riikides näiteks USAs, Kanadas, Kagu Aasia riikides jne.

Lätis alustati Foorum gruppiga 2004.a.  ja praegu on  2  tegutsevat Foorum gruppi  .

Eesti Kristlikud Ettevõtjad (EKE) “ on tihedas koostöös  Europartners -Euroopa  kristlike ärimehi ja ettevõtjad ühendav organisatsiooniga ,mille  president Wouter Droppers  on külastanud Eestit kahel  korral, sealhulgas Kehra kogudust 2018 septembris

About the Author

Allianss Admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga